Zorvec – niekas neapsaugos Jūsų bulvių geriau !!!

Nuo šiol Corteva AgriscienceTM bus viena iš pagrindinių bulvių augintojų partnerių Lietuvoje ir visame pasaulyje, nes ZorvecTM Enicade® keičia viską!

Zorvec Enicade® (veiklioji medžiaga oksatiapiprolinas) yra naujausios kartos fungicidas, skirtas bulvių apsaugai nuo maro. Nepriklausomi Europos mokslininkai, tiriantys bulvių ligas, paskelbė duomenis apie rinkoje esančius fungicidus nuo bulvių maro (žr. lentelę žemiau). Zorvec Enicade - lentelėje su 4,9 taškų iš 5,0 įmanomų yra vienintelis lyderis. Antras geriausias produktas gavo 4,0 įvertinimą (www.Euroblight.net)

3 priežastys rinktis Zorvec Enicade:

 

1. Zorvec Enicade užtikrina ilgalaikę ligų kontrolę. Zorvec Enicade slopina micelio augimą, zoosporinę sporuliaciją ir daigumą, užtikrina didesnį efektyvumą ir ilgesnę ligų kontrolę, įvairiais būdais veikdamas patogenų gyvavimo cikle. Paprastai manoma, kad fungicidai apsaugo bulves 5-7 dienas. Nuo šiol purškiant "Zorvec Enicade", bulvių apsauga garantuojama iki 10 dienų. Ir tai 30-40% ilgiau.

 

2. Zorvec Enicade yra labai patogu naudoti:

  • Norma -tik 150 g/ha.
  • Jei iškritusi rasa -produktas taip pat gali būti naudojamas, svarbu, kad tirpalas nenuvarvėtų nuo lapų.
  • Jau 20 minučių po purškimo Zorvec Enicade lietus nebenuplauna. Tai ypač svarbu, kai dažnai lyja (būna labai palankios sąlygos marui plisti), ar bulvės yra laistomos.
  • Jei bulvės purškiamos sausu oru, Zorvec absorbuojamas dar greičiau           

     

3. Zorvec Enicade veikia sistemiškai ir translaminiškai, veiklioji medžiaga yra labai veiksmingai paskirstytoma po visaą augalą. Translaminarinis veiksmas (gebėjimas prasiskverbti į lapą) apsaugo apdorotus augalo lapus iš abiejų pusių ir užtikrina gerą apsaugą.  Sisteminis veiksmas padeda apsaugoti lapus, kurie purškimo metu dar nėra visiškai išsivystę. Todėl net ir po purškimo išaugę lapai yra apsaugoti nuo bulvių maro užkrato. Tai labai svarbu spartaus bulvių augimo tarpsniu, kai jų lapaų biomasė per savaitę gali net padvigubėti. Lapai bus apsaugoti!

Naudokite Zorvec Enicade profilaktiškai, kol ant lapų nėra ligos požymių. Pradėkite purkšti, kai prognozuojamas ligos plitimas arba kai sąlygos tinka maro plitimui. Dažniausiai tai atsitinka, kai bulvių lapai pasiekia 50% jų dydžio (50% augalų susilieja tarp vagų).

Siekiant apsaugoti bulvių pasėlius visą auginimo sezoną, Zorvec Enicade reikia naudoti kartu su kitais fungicidais. Zorvec Enicade neturi viršyti 1/3 viso per sezoną numatomo purškalų skaičiaus

Zorvec Enicade padeda pasiekti geresnių rezultatų su mažesnėmis veiklos sąnaudomis. Tai yra sėkmingo verslo pagrindas

Norėdami įsigyti produktą, susisiekite su Kauno Grūdai pardavimo komanda.

 

dsfds

 

Kitos naujienos

 

Dažnas ūkininkų klausimas: kada galiu panaudojus glifosatą apipurkštus augalus įterpti į dirvą ir sėti sekančius...

Skaityti daugiau

„Kauno grūdai“ plečia klientams skirtos savitarnos svetainės https://savitarna.kggroup.eu funkcionalumus. Prie šios...

Skaityti daugiau

Pagal intensyvią technologiją auginamų žemės ūkio augalų sėjomainos siaurėja. Vis didesni plotai sėjami žieminių...

Skaityti daugiau