Maksimalistė Jurgita: vadovas darbe turi būti ir autoritetas, ir draugas

„Pradžia buvo sudėtinga, nes viską reikėjo sukurti nuo nulio, – pirmąsias dienas „Kauno grūduose“ prieš šešerius metus prisimena Kenkėjų kontrolės ir higienos prekių verslo vadovė Jurgita Aghasaryan. – Bet esu maksimalistė ir perfekcionistė – jeigu užsibrėžiu tikslą, jį būtinai pasiekiu. Kaip? Jau antri metai iš eilės pavyksta viršyti numatytus verslo planus“, – džiaugdamasi komandos pasiekimais sako Jurgita.

jurgita

Svarbiausia – kalbėtis

Kenkėjų kontrolės ir higienos prekių verslą ant kojų pastačiusi moteris daugiausia laiko skiria atliktų paslaugų analizei, planuoja būsimus darbus, bendrauja su klientais.

„Numatyti darbai turi būti padaryti laiku. Jeigu ne – kartu aiškinamės, kas sutrukdė atlikti juos kaip numatyta. Svarbiausia – kalbėti ir problemas išsiaiškinti čia ir dabar, o ne kai jau matome pasekmes.“ Jurgita pabrėžia, kad vadovas negali jaustis svarbesnis ar geresnis už kitus: „Jis yra lygiai toks pats komandos narys kaip visi, tik su šiek tiek daugiau atsakomybių.“

Vadovo stiprybė – komanda

Kalbėdama apie pasiekimus darbe, Jurgita visada mini savo komandą. „Dirbu vyriškame kolektyve – esu vienintelė moteris tarp keturiolikos vyrų ir tai vadinu pranašumu. Stengiuosi sužinoti, kuo komanda kvėpuoja namie ir darbe. Kartu puoselėjame savo tradicijas, pavyzdžiui, žiūrime „Žalgirio“ rungtynes. Vienybė ir tarpusavio supratimas – mūsų komandos stiprybė.“

Vadovė akcentuoja, kad darbe žmonės neturėtų jaustis įtampos, trukdančios efektyviai dirbti. „Svarbu, kad žmonės dirbtų ne dėl baimės, ką pasakys vadovas ar kiti, o dėl noro eiti į priekį. Labai tikiuosi, kad to noro vyrams nepritrūksta“, – šypsosi Jurgita.

Ir draugas, ir vadovas

Siekis būti pirmiems ir geriausiems kartais moterį priverčia sunkiai išgyventi nesėkmes ar kilusius nesklandumus. Tuomet stiprybės ji semiasi iš šeimos, kuri yra Jurgitos tvirtovė.  

„Stengiuosi visas užduotis atlikti darbe, kad namie galėčiau bendrauti su šeima ir kokybiškai pailsėti. Taip elgtis skatinu ir savo komandą. Sunkesniu metu – per darbymetį vasarą – bandau pajausti, kada komandai turiu būti draugas, o kada – vadovas. Juk „Kauno grūduose“ taip pat esame savotiška šeima“, – sako Kenkėjų kontrolės ir higienos prekių verslo vadovė Jurgita Aghasaryan.

Kitos naujienos

Gerbiami klientai,

 

Norime informuoti, kad nuo š. m. liepos 1 d. AB Linas Agro“  perima AB Kauno Grūdai“  Aug...

Skaityti daugiau

Dar prieš Rusijos karą Ukrainoje žemės ūkio bendrovės ir ūkininkai suprato: situacija pasaulio trąšų rinkoje kinta...

Skaityti daugiau

Trąšų kainoms pasiekus neprognozuotas aukštumas, viena iš aktualiausių šių dienų temų tapo, azoto normų mažinimo...

Skaityti daugiau