Klientų patogumui - kviečiame naudotis savitarnos svetaine

Džiaugiamės, galėdami pristatyti savo naująjį projektą, kurį kūrėme specialiai Jums. Tai – SAVITARNOS SVETAINĖ (https://savitarna.kggroup.eu), skirta “Kauno grūdų” klientams. Šios itin patogios sistemos tikslas – supaprastinti duomenų administravimą ir palengvinti informacijos perdavimą.

Kviečiame prisijungti ir iškart naudotis sistemos privalumais. Visus dokumentus nuo šiol rasite vienoje vietoje. Jie saugiai talpinami į visus kibernetinio saugumo reikalavimus atitinkančią sistemą. Bet kuriuo paros metu čia matysite savo pirkimų ir pardavimų istoriją, sudarytas sutartis, išrašytas sąskaitas bei mokėjimų registrą.

Prisijungę prie savo paskyros rasite visą bendradarbiavimo su “Kauno grūdai” informacija: sutartis, pardavimų dinamiką, pirkimus, produkcijos kokybės vertinimą, suskaičiuotas pajamas už grūdus, atliktus ir planuojamus mokėjimus, skolas ir kt. 

Informaciją gausite labai greitai, nes nauji dokumentai sukeliami per 1 parą nuo jų parengimo. Mūsų specialistai operatyviai sukelia duomenis į sistemą. Vos per kelias minutes savo kompiuterio (ar išmaniojo įrenginio) ekrane matysite atnaujintą informaciją apie sąskaitas ar mokėjimus.
Planuojame, kad sistema naudosis 100 proc. mūsų klientų, tad būkite vieni pirmųjų – registruokitės jau šiandien. Dėkojame jau dabar, kad esate naujos virtualios „Kauno grūdų“ bendruomenės dalimi.

Jei iškilo klausimų jungiantis prie savitarnos svetainės, drąsiai kreipkitės pagalbos el.p. pagalba@savasukis.lt arba telefonu +37065538512.

Instrukciją rasite čia:

https://www.youtube.com/watch?v=2c8sGR0jADo

 

Kitos naujienos

Vasariniai kviečiai kaip ir žieminiai kviečiai pastaraisiais metais yra pelningi žemės ūkio augalai. Vasarinių...

Skaityti daugiau

Agrofitocenozėje tarp augalų vyksta nuolatinė konkurencija dėl šviesos, maisto medžiagų, dirvos drėgmės ir kitų...

Skaityti daugiau

Smulkiųjų vabzdžių rūšiai priklauso tripsai. Pasaulyje tripsų yra 5000 rūšių Lietuvoje aptinkamos 69. Žemės ūkio...

Skaityti daugiau