„Kauno grūdų“ savitarnos svetainėje – galimybė elektroniniu būdu pasirašyti grūdų pirkimo-pardavimo sutartis

„Kauno grūdai“ plečia klientams skirtos savitarnos svetainės https://savitarna.kggroup.eu funkcionalumus. Prie šios svetainės prisijungę klientai gali rasti visą aktualiausią informaciją, susijusią su bendradarbiavimu: sutartis, sąskaitas, mokėjimų registrą, produkcijos kokybės vertinimą ir kt. O nuo šiol svetainė papildyta galimybe elektroniniu būdu pasirašyti grūdų pirkimo-pardavimo sutartis.

„Iš savo pusės klientams siekiame užtikrinti sklandų, patogų ir operatyvų bendradarbiavimą. Todėl nuolatos ieškome ir diegiame inovatyvius įrankius, kurie tai užtikrintų. Savitarnos svetainė – vienas jų. Atsižvelgdami į klientų poreikius ir atrasdami vietų, kur dar galime tobulėti, plečiame šios svetainės funkcionalumus. Skatiname klientus ypatingai šiuo laikotarpiu, kai vyksta naujo derliaus nuėmimas ir pardavimas, pasinaudoti galimybe vos per kelias minutes, neišeinant iš namų, šioje svetainėje sudaryti grūdų pirkimo-pardavimo sutartis. Suprantama, kad paruošų sezonas mūsų klientams – pats darbymetis, tad tikimės, kad ši galimybė bus jiems didelis palengvinimas. Greita, patogu, o šiuo pandeminiu laikotarpiu – ir saugiau“, – sako Arūnas Moliušis, AB „Kauno grūdai“ Augalininkystės infrastruktūros vadovas.

Paprasta ir greita

Pasirašyti grūdų pirkimo-pardavimo sutartį elektroniniu būdu paprasta ir greita. Prie „Kauno grūdų“ savitarnos svetainės asmeninės paskyros, kurią galima rasti adresu https://savitarna.kggroup.eu, prisijungiama naudojant elektroninę bankininkystę. Joje pateikiama jau parengta grūdų pirkimo-pardavimo sutartis, kuri, papildžius reikalinga informacija (pvz., koks grūdų kiekis parduodamas ir kt.), vieno mygtuko paspaudimu pateikiama „Kauno grūdų“ tvirtinimui. Savo paskyroje galima tiesiogiai sekti sutarties statusą, o jau patvirtintą sutartį bet kada galima rasti ir peržiūrėti, o esant poreikiui ir atsispausdinti, savitarnos svetainėje.

Didėja naudotojų ratas

Vidutiniškai per mėnesį  „Kauno grūdų“ savitarnos svetainėje apsilanko beveik 1000 naudotojų. Kaip pažymi AB „Kauno grūdai“ Augalininkystės verslo marketingo vadybininkė Aurimė Rinkevičiūtė, pastebima tendencija, jog apsilankymų skaičius ženkliai auga paruošų metu, kuomet prisijungusiųjų padvigubėja ar net trigubėja. „Nuolat stebime augantį savitarnos naudotojų skaičių. Tai leidžia teigti, jog vis daugiau klientų įvertina šios svetainės funkcionalumus ir patogumą. Ateities planuose – ir toliau ją vystyti”, – sako A. Rinkevičiūtė

„Kauno grūdų“ savitarnos svetainė pradėjo veikti 2019 metų rugpjūtį. Kiekvienas šios svetainės naudotojas savo paskyroje gali vienoje vietoje rasti sudarytas sutartis, išrašytas sąskaitas ir mokėjimų registrą. Pateikiama ir pardavimų dinamika, pirkimai, produkcijos kokybės vertinimas, suskaičiuotos pajamos už grūdus, atlikti ir planuojami mokėjimai, skolos. Svetainėje pateikiami ir konsoliduoti duomenys bei archyvas, taigi vienoje vietoje galima rasti visą bendradarbiavimo istoriją.  

Siekiant išaiškinti, kaip klientai vertina šią svetainę, pavasarį atlikta apklausa, kurios metu paprašyta įvertinti, kiek jie linkę rekomenduoti „Kauno grūdų“ savitarnos svetainę savo draugams ar kolegomis. Dešimtbalėje skalėje daugiau nei 50 proc. apklausos dalyvių mūsų savitarnos svetainę įvertino 9-10 balais.

Kitos naujienos

 

Dažnas ūkininkų klausimas: kada galiu panaudojus glifosatą apipurkštus augalus įterpti į dirvą ir sėti sekančius...

Skaityti daugiau

Pagal intensyvią technologiją auginamų žemės ūkio augalų sėjomainos siaurėja. Vis didesni plotai sėjami žieminių...

Skaityti daugiau

Nuo šiol Corteva AgriscienceTM bus viena iš pagrindinių bulvių augintojų partnerių Lietuvoje ir visame pasaulyje,...

Skaityti daugiau