Gintaras Vadoklis: teisėjas varžybose ir vadovas darbe

„Man svarbu galutinis rezultatas, kurį galiu pamatyti ar pačiupinėti. Esu ilgų distancijų bėgikas – tik jeigu nereikia bėgti“, – juokaudamas prisistato „Kauno grūdų“ Prekių grupės vadovas Gintaras Vadoklis. Prieš septynerius metus dirbti įmonėje pradėjęs vyras sako, kad profesines pergales padeda pasiekti lengvas požiūris į iškilusius sunkumus ir sąžiningas darbas.

vadoklis

Vienas lauke – ne karys

Gintaras yra atsakingas už sėkmingus sėklų ir mikroelementų pardavimus įmonėje ir šių produktų portfelio suformavimą. „Domiuosi konkurencine aplinka, kainomis, tendencijomis, stebiu, kas vyksta Lietuvos ūkiuose. Nuolatos bendrauju su agronomais, ūkininkais, ieškau visas puses tenkinančio kompromiso. Turime neatsilikti ir siekti geriausių rezultatų. Žinoma, tai darome visa komanda, nes be jos – vienas lauke ne karys“, – šypsosi vyras.

Kartais Gintaro darbo diena prasideda itin anksti nuo susitikimų Vilniuje ir baigiasi pasiruošimo darbais ateinančiai savaitei. Tačiau dinamika darbe ir kylantys iššūkiai – tai, kas Prekių grupės vadovą skatina tobulėti kiekvieną dieną.

Mažesni, bet stiprūs

Palyginti su likusiu pasauliu esame maži, tačiau stipriais ūkiais ir profesionalumu, pasak „Kauno grūdų“ specialisto, išsiskiriame iš kitų. „Esame darbštūs, pareigingi, sugebame klausytis ir svarbiausia – girdėti. Grįžtamasis ryšys yra labai svarbus. Kaip žinosi, ar tavo naujai išrasta sėkla pateisino jai keliamus kokybės reikalavimus ir klientai liko patenkinti? Net jeigu kada ir suklysti, svarbiausia tai pripažinti iš karto. Nesvarbu, suklydo vadovas ar kitas komandos narys, – nuoširdumas yra stipraus žmogaus savybė“, – įsitikinęs Gintaras Vadoklis.

Darbe kaip krepšinyje

Po ilgos dienos Gintaras ilsisi krepšinio aikštelėje – jau dvylika metų šis pomėgis jį atpalaiduoja, o kartais padeda pasisemti naujų idėjų darbui.

„Varžybose teisėjas – tai vadovas su švilpuku, puikiai išmanantis žaidimo taisykles ir jas taikantis visiems vienodai, ir atsakingas už sąžiningą, rezultatyvų žaidimą. Tokios pačios taisyklės ir savotiškas žaidimas kiekvieną dieną vyksta ir „Kauno grūduose“. Panašumų tarp šių sričių yra, tačiau svarbiausia žaisti teisingai ir su stipria komanda“, – vieningumą darbe pabrėžia „Kauno grūdų“ Prekių grupės vadovas Gintaras Vadoklis.

Kitos naujienos

Dar prieš Rusijos karą Ukrainoje žemės ūkio bendrovės ir ūkininkai suprato: situacija pasaulio trąšų rinkoje kinta...

Skaityti daugiau

Trąšų kainoms pasiekus neprognozuotas aukštumas, viena iš aktualiausių šių dienų temų tapo, azoto normų mažinimo...

Skaityti daugiau

 

Dažnas ūkininkų klausimas: kada galiu panaudojus glifosatą apipurkštus augalus įterpti į dirvą ir sėti sekančius...

Skaityti daugiau