AB „Linas Agro“ perima „Kauno grūdų“ augalininkystės padalinio veiklą

Gerbiami klientai,

 

Norime informuoti, kad nuo š. m. liepos 1 d. AB Linas Agro“  perima AB Kauno Grūdai“  Augalininkystės verslo dalį bei jai priklausantį turtą, teises, pareigas, darbuotojus ir atitinkamai užtikrina tęstinį verslo bei veiklos vykdymą: prekybą augalų apsaugos priemonėmis, trąšomis, grūdais, sėklomis, mikroelementais, silosavimo prekėmis.

 

Kas keisis?

 

  • Naujos sutartys, tie patys įsipareigojimai. Klientai, iki liepos 1 d. bendradarbiavę su Kauno Grūdais, bus kviečiami pasirašyti naujas prekybines sutartis su Linas Agro, tuo tarpu visi klientų įsipareigojimai Kauno Grūdams“  automatiškai perkeliami akcinei bendrovei Linas Agro, paliekant galioti tas pačias prekybines sąlygas ir įsipareigojimus. Visa dokumentacija tarp akcinės bendrovės ir klientų bus vedama AB Linas Agro“  vardu.

 

  • Mokėjimai už išrašytas sąskaitas. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad išrašytų sąskaitų, kurių apmokėjimo terminas nurodytas po liepos 1 dienos ir vėliau, mokėjimai turi būti vykdomi jau ne į Kauno Grūdų, o į AB Linas Agro“ atsiskaitomąją sąskaitą SEB banke:LT637044060002635812.
    Kontaktinis asmuo dėl atsiskaitymų – Valdona Muralienė, el. p.: v.muraliene@linasagro.lt
    Kontaktinis asmuo dėl skolų – Dalius Vinciūnas, el. p.:  d.vinciunas@linasagro.lt.

 

  • Arčiau jūsų. Kone dvigubai išaugęs elevatorių, regioninių sandėlių ir aikštelių tinklas užtikrins patogesnį ir greitesnį grūdų supirkimą, prekių sandėliavimą, praplės mūsų geografinę apimtį ir leis būti arčiau Jūsų.

 

  • Platesnis produktų krepšelis. Nuo šiol galėsime Jums pasiūlyti ženkliai platesnį produktų krepšelį, kuriame atsiras ir gausus Dotnuva Baltic sertifikuotų sėklų asortimentas: javų, rapsų, kukurūzų, cukrinių runkelių, pašarinių ir vejų žolių, pupinių augalų sėklos.

 

  • Didesnis dėmesys Jūsų poreikiams. Ženkliai didesnė aptarnaujančių vadybininkų komanda leis skirti daugiau individualaus dėmesio kiekvienam iš Jūsų. Jūsų regiono vadybininkai ir toliau liks tie patys. Pagrindinė jų užduotis – maksimaliai įsiklausyti ir išpildyti Jūsų poreikius. Jie taip pat Jums atsakys į visus iškilusius klausimus.

 

  • Daugiau naudingos informacijos augalininkystės temomis. Nuo šiol svarbiausią informaciją apie įvairių kultūrų auginimą, naujausias tendencijas, technologijas ir kt. galėsite rasti mūsų internetinėje svetainėje: Linasagro.lt ir Facebook paskyroje Linas Agro Lietuva. Linasagro.lt svetainėje rasite ir visus Grūdų priėmimo punktus.

 

Taip pat norime užtikrinti, kad kokybiškas produktų krepšelis ir aukštas aptarnavimo standartas ir toliau išlieka svarbiausiu mūsų prioritetu. Nesikeis ne tik mūsų produktų asortimentas, bet ir Jūsų pamėgtos lojalumo akcijos.

 

Linas Agro – Jūsų patikimas partneris žemės ūkyje!

Kitos naujienos

Dar prieš Rusijos karą Ukrainoje žemės ūkio bendrovės ir ūkininkai suprato: situacija pasaulio trąšų rinkoje kinta...

Skaityti daugiau

Trąšų kainoms pasiekus neprognozuotas aukštumas, viena iš aktualiausių šių dienų temų tapo, azoto normų mažinimo...

Skaityti daugiau

 

Dažnas ūkininkų klausimas: kada galiu panaudojus glifosatą apipurkštus augalus įterpti į dirvą ir sėti sekančius...

Skaityti daugiau