Kontaktai

Projektas, skirtas ūkininkui, kurio tikslas - tvarus ir produktyvus ūkis.

Nėra rezultatų
[[ contact.name ]]
[[ contact.position ]]
Visi kontaktai

Informacija grūdų apskaitos klausimais

el-paštas: grudubuhalterija@kggroup.eu
mob.: +370 374 041 76

Logistika:

Agronomai - konsultantai:

Regionas Vardas Pavardė Kontaktas
Alytus Saulius Danielius 863000697
Anykščiai Algimantas Pesliakas 8611551343
Biržai Gediminas Pūkas 863008531
Jonava Saulius Simanaitis 865545041
Joniškis Gintautas Prielaidas 868519604
Jurbarkas Vytautas Kočkinas 865500220
Kaišiadorys Arūnas Simonaitis 868687311
Kaunas Darius Aleknavičius 861023891
Kėdainiai Arvydas Juška 861476934
Kėdainiai Rimantas Pranevičius 868617955
Kelmė Albina Grockienė 864027759
Kretinga, Skuodas, Plungė Vidas Žukauskas 868569128
Kupiškis / Rokiškis Jurgita Katelienė 865549724
Marijampolė / Vilkaviškis Daiva Brusokienė 865086214
Panevėžio/Šiaulių raj. Jonas Trilikauskas 864262669
Pasvalys Viktoras Mikaliūnas 863008492
Panevėžio raj. Irena Miknevičienė 869182663
Radviliškis Gintaras Balnys 868781799
Radviliškis / Pakruojis Dalia Dubinskaitė 863894259
Raseiniai Gabrielė Psibisauskiene 864073614
Šakiai Aidas Liudžius 865639656
Šakiai Linas Kriaučiūnas 868646932
Šilutė, Šilalė Donyla Vytautas 865648607
Telšiai, Mažeikiai, Akmenė Gvidonas Kuzminskas 864037230
Ukmergė Julius Karapkevičius 861023899
Utena Jūratė Gabrinovičienė 864041239
Vilkaviškis Jolanta Grivačiauskienė 861023890

Susisiekite