MCPA 750

Aprašymas

Selektyvaus veikimo fenoksiherbicidų klasės sisteminis herbicidas. Skirtas vienametėms ir kai kurioms daugiametėms dviskiltėms piktžolėms naikinti linuose, žieminiuose kviečiuose, rugiuose, kvietrugiuose, miežiuose ir vasariniuose kviečiuose, kvietrugiuose, miežiuose, avižose, javuose su dobilų įsėliu, pievose ir ganyklose.

Veiklioji medžiaga:

MCPA 750 g/l.

Produkto forma:

Tirpus koncentratas.

Pakuotė

20 L

Gamintojas:
Gamintojas
Dokumentai:

Naudojimo rekomendacijos:

MCPA 750 - selektyvaus veikimo sisteminis herbicidas vartojamas piktžolėms naikinti linuose, žieminiuose kviečiuose, rugiuose, kvietrugiuose, miežiuose ir vasariniuose kviečiuose, kvietrugiuose, miežiuose, avižose, javuose su dobilų įsėliu, pievose ir ganyklose. Herbicidas sustabdo piktžolių augimą, jos nustoja augti ir žūsta. MCPA 750 geriausiai sunaikina jaunas, aktyviai augančias piktžoles, šiltu, saulėtu oru (daugiau kaip +10˚C) ir kai dirvos drėgmė optimali. Herbicidas geriausiai veikia, jei po purškimo 6 valandas nelyja.

Purškimo laikas ir naudojimo normos:

Augalai Normos l/h Purškimo laikas
Linai 1,0– 1,3 kai linai “eglutės” tarpsnyje (3 – 8 cm aukščio), ne daugiau kaip 1 kartą.
Žieminiai kviečiai, rugiai, kvietrugiai, miežiai, vasariniai kviečiai, kvietrugiai, miežiai, avižos 0,7 – 1,0 kai javai yra nuo 3 – 4 lapelių iki pirmo bamblio pasirodymo, ne daugiau kaip 1 kartą. Purškiama, kai usnys yra 15 – 20 cm aukščio.
Javai su dobilų įsėliu 0,8 – 1,0 kai dobilai turi 1 – 2 tikruosius lapelius, o javai krūmijimosi tarpsnyje, ne daugiau kaip 1 kartą. Nenaudoti herbicido javuose su liucernos įsėliu.
Pievos ir ganyklos 1,3 – 1,7 Purkšti, kai piktžolės jaunos, aktyviai augančios , ne daugiau kaip 1 kartą. Naujai įsėtos pievos ir ganyklos purškiamos keletą kartų nušienautos. Nešienauti ir neganyti galvijų 4 savaites po purškimo.


Pastaba: produktui jautrūs kopūstai (Brassica oleracea), salotos ( Lactuca sativa), ropės (Brassica rapa), pomidorai (L. Esculentum), špinatai (Spinacia oleracea), garstyčios (Sinapis spp.), brokoliai ( Brassica oleracea L. Var. Italica), žiediniai kopūstai ( Brassica oleracea L. Var. Botrytis L.), agurkai ( Cucumis sativus), svogūnai ( A. Cepa), cukriniai runkeliai (Beta vulgaris ssp. Vulgaris var. Altissima), pašariniai runkeliai (Beta vulgaris ssp. Vulgaris var. Alba), raudonieji burokėliai ( Beta vulgaris spp. Esculenta), vasariniai ir žieminiai rapsai (Brassica napus).

Siekiant apsaugoti netikslinius augalus, rekomenduojama išlaikyti 5 m. apsaugos zoną iki produktui jautrių augalų.

Rekomenduojamas tirpalo kiekis: 200 – 300 l/ha

Didžiausias apdorojimų skaičius - 1.

Kiti produktai

Avoxa

Sisteminio veikimo herbicidas, priklausantis fenilpirazolinų ir...
Avoxa
Sisteminio veikimo herbicidas, priklausantis fenilpirazolinų ir...

Agil

Sisteminis herbicidas vienmetėms ir daugiametėms vienaskiltėms...
Agil
Sisteminis herbicidas vienmetėms ir daugiametėms vienaskiltėms...

Biathlon 4D

Sisteminis herbicidas, naudojamas dviskiltėms piktžolėms naikinti...
Biathlon 4D
Sisteminis herbicidas, naudojamas dviskiltėms piktžolėms naikinti...

Elumis 105 OD

Plataus veikimo spektro herbicidas, skirtas vienaskiltėms ir...
Elumis 105 OD
Plataus veikimo spektro herbicidas, skirtas vienaskiltėms ir...