Skelbimai - Pašarai
APRAŠYMAS:
KAINA: 150 €
Sveiki,
SAULĖGRĄŽŲ FOSFITŲ KONCENTRATAS
Aprašymas
Siūlome saulėgrąžų fosfitų koncentratą CHX-1.
Produktas yra skirtas maisto produktų (visų pirma, konditerijos ir duonos) gamybai taip pat skirtas kombinuotų pašarų gyvuliams ir paukščiams gamybai.
Fosfitų koncentrato gamyba vykdoma pagal SOS 15.4-37-212: 2004 reikalavimus ir yra sertifikuojama pagal Europos GMP + saugos užtikrinimo sistemą.
Transportavimas vykdomas, užpildant į specialiai paruoštas automobilines cisternas arba užpilant į lanksčias talpyklas, kurios patalpinamos į 20‘ (pėdų) konteinerius.
Kokybės rodikliai:
- Fosfitų kiekis ne mažiau - 60%
- Priemaišų – 1.5%
SOJŲ FOSFITŲ KONCENTRATASAprašymas
Siūlome aukštos kokybės sojos pupelių fosfito koncentratą, kurio prekės ženklas CX-1.
Produktas yra skirtas tolesniam apdorojimui maisto pramonės (visų pirma, konditerijos ir duonos) produktų gamyboje taip pat kombinuotų pašarų gyvuliams ir paukščiams gamyboje.
Sojos fosfitų koncentrato gamyba vykdoma, laikantis SOW 15.4-37-212: 2004 reikalavimų.
Transportavimas atliekamas, užpildant specialiai paruoštas automobilines cisternas arba užpilant į lanksčias talpyklas , kurios patalpinamos į 20‘(pėdų) konteinerius.
Kokybės rodikliai:
- Fosfitų kiekis ne mažiau – 60
- Priemaišų – 1.5%

SAULĖGRĄŽŲ ALIEJAUS RIEBIOSIOS RŪGŠTYS

Aprašymas
Saulėgrąžų riebiosios rūgštys yra rafinuoto saulėgrąžų aliejaus gamybos šalutinis produktas. Tai sudėtingas organinių rūgščių mišinys, įskaitant linolo, oleino ir kitas rūgštis, kurios yra saulėgrąžų aliejaus sudėtyje. Riebiosios rūgštys yra pramoninis produktas ir naudojamos tolesniam perdirbimui, gaminant pašarus, pašarų priedus gyvūnams ir paukščiams.
Siūlome saulėgrąžų riebiųjų rūgščių produkciją, sertifikuota pagal Europos GMP + maisto saugos sistemą. Riebiųjų rūgščių gavimas ekstrahavimo būdu yra paremtas - produkto suskaidymu sieros rūgštimi ir distiliavimu. Pagal GMP + sistemos taisykles, nepriklausomoje Europos labaratorijoje atliekama kiekvienos riebiųjų rūgščių partijos mėginio analizė (Nofalab BV, SGS SA, Eurofins Scientific).
Transportavimas atliekamas specialiai paruoštuose autocisternose arba geležinkelio cisternose.

SAULĖGRĄŽŲ GRANULIUOTI RUPINIAIAprašymas
Saulėgrąžų granuliuoti rupiniai (miltai) yra saulėgrąžų aliejaus gamybos likutinis produktas. Jis susideda iš augalinio pluošto, po ekstrahacijos lieka pagrindinė riebiųjų rūgščių sudėtis. Saulėgrąžų granuliuoti rupiniai tradiciškai naudojami gyvulių ir paukščių pašarų gamyboje ir yra didelis baltymų šaltinis.
Siūlome granuliuotus saulėgrąžų rupinius (miltus) pagamintus, laikantis GMP + saugos reikalavimų.
Granuliuotų saulėgrąžų rupinių ( miltų) pervežimas vykdomas daugiausia savivartėse puspriekabėse ir geležinkelio bunkeriuose, krovininėse tentinėse automašinose.
Kokybės rodikliai:
- Sausas proteinas - 39%
- Drėgnumas - 11%
- Riebalai – 1.5%
- Skaidulos - 20%
SOJOS RUPINIAI

Aprašymas
Sojos rupiniai (miltai) yra aliejaus gamybos likutinis produktas. Sojų rupinius (miltus) sudaro sėklų liekanos po aliejaus ir riebiųjų rūgščių iš pupelių pašalinimo, gali būti granuliuoti (kompaktiškesni) ir negranuliuoti. Sojos rupiniai ( miltai) naudojami kombinuotų pašarų, pašarų priedų gyvūnams ir paukščiams gamyboje. Labai didelis baltymų šaltinis.
Kokybės rodikliai:
- Proteinas - 50%
- Drėgnumas - 12%
- Riebalai – 1.5%
- Ureaza - 0.1-0.2


SOJOS GRANULIUOTI APVALKALAIAprašymas
Sojos apvalkalai galutinis produktas gaunamas, apdorojant sojos pupeles aliejaus gavimo metu. Gerai įsisavinami gyvūno organizme. Dėl didelio skaidulų kiekio naudojami , kaip papildomas priedas prie pagrindinių pašarų, maišant į kitus pašarus- praturtina racioną baltymais, atpigina pašarų savikainą. Labai vertinga sudedamoji dalis, gaminant kombinuotus pašarus.
Kokybės rodikliai:
- Proteinas - 10%
- Skaidulų – 37.1%
- Riebalai – 1.34%

Priimam užsakymus.

PASITEIRAUTI
Pagarbiai/Best Regards/ С уважением
Genadijus Kudriavcevas

UAB " Tedis"
Ateities pl. 30B, LT52163, Kaunas, Lithunia
Mobilus: +370 645 77663, +370 616 52113 (Whats App, Viber)
info@agrotedis.lt, skype genadijus531
www.fertifeed.com

KONTAKTAI:
Vardas: Genadijus Miestas: Kaunas Tel. nr.: +37064577663 El. paštas: info@agrotedis.lt Svetainė: www.fertifeed.com