Ūkininko nuotrauka
Mitsubishi MT2350 traktorius
Mitsubishi MT2350 traktorius
Apklausa

Ar tikite jog rapsai kainuos 1800 Lt/t

Atgal į sąrašą
190000 LT
Granuliavimo presas OGM -1.5
2012-02-25APRAŠYMAS:
Granuliavimo presas OGM-1.5 skirtas granulių gamybai iš medienos pjuvenų, šiaudų, žolės miltų, durpių, kombinuotų pašarų, paukščių mėšlo, cukraus gamybos atliekų ir kitų žaliavų.

Veikimas:
Paruošta žaliava transporteriu paduodama į bunkerį, iš kurio dozatoriumi tolygiai į maišytuvą. Maišytuve žaliava, intensyviai maišant, sudrėkinama vandeniu arba garu kol pasiekiamas granuliavimui reikiamas drėgnumas. Iš maišytuvo sudrėkinta masė patenka į presą. Tarp besisukančios matricos ir presuojančių valcų patekusi masė yra stipriai spaudžiama pro matricos skylutes. Tokiu būdu gaunamos granulės. Suformuotos karštos ir netvirtos granulės per noriją patenka į šaldytuvą. Šaldymo metu, pašalinus nereikalingą drėgmės kiekį, gaunamos norimo tvirtumo granulės. Atšaldytos granulės rūšiuotuve išrūšiuojamos: kokybiškos - laisvai byra per iškrovimo angą, o nesusiformavusios - nusiurbiamos į cikloną, iš kurio keliauja į presą papildomam presavimui.

Pagrindinės sudedamosios dalys: presas, sraigtinis transporteris, bunkeris, šaldytuvas- rūšiuotuvas, ciklonas, norija, elektros spinta, dozatorius-maišytuvas.
KONTAKTAI:
Vardas:Aleks
Miestas:Kita
Tel. nr.:
El. paštas:kozans@rambler.ru
Svetainė:
Nuoroda:

Grūdų kainos

Avižos 350 Lt
grikiai 810 Lt
Kukurūzai 550 Lt
Kviečiai spelta 1000 Lt
Miežiai II kl. 480 Lt
Pupos 750 Lt
Rapsas 1340 Lt
Žirniai 830 Lt
Apklausa

Ar vis dar turite grūdų atsargų ?

tv laidų archyvas
Kontaktai | Reklama
© 2009-2014 visos teisės saugomos.