Ūkininko nuotrauka
Traktoriaus New Holland TV145
Traktoriaus New Holland TV145
Apklausa

Ar tikite jog rapsai kainuos 1800 Lt/t

Atgal į sąrašą
190000 LT
Granuliavimo presas OGM -1.5
2012-02-25APRAŠYMAS:
Granuliavimo presas OGM-1.5 skirtas granulių gamybai iš medienos pjuvenų, šiaudų, žolės miltų, durpių, kombinuotų pašarų, paukščių mėšlo, cukraus gamybos atliekų ir kitų žaliavų.

Veikimas:
Paruošta žaliava transporteriu paduodama į bunkerį, iš kurio dozatoriumi tolygiai į maišytuvą. Maišytuve žaliava, intensyviai maišant, sudrėkinama vandeniu arba garu kol pasiekiamas granuliavimui reikiamas drėgnumas. Iš maišytuvo sudrėkinta masė patenka į presą. Tarp besisukančios matricos ir presuojančių valcų patekusi masė yra stipriai spaudžiama pro matricos skylutes. Tokiu būdu gaunamos granulės. Suformuotos karštos ir netvirtos granulės per noriją patenka į šaldytuvą. Šaldymo metu, pašalinus nereikalingą drėgmės kiekį, gaunamos norimo tvirtumo granulės. Atšaldytos granulės rūšiuotuve išrūšiuojamos: kokybiškos - laisvai byra per iškrovimo angą, o nesusiformavusios - nusiurbiamos į cikloną, iš kurio keliauja į presą papildomam presavimui.

Pagrindinės sudedamosios dalys: presas, sraigtinis transporteris, bunkeris, šaldytuvas- rūšiuotuvas, ciklonas, norija, elektros spinta, dozatorius-maišytuvas.
KONTAKTAI:
Vardas:Aleks
Miestas:Kita
Tel. nr.:
El. paštas:kozans@rambler.ru
Svetainė:
Nuoroda:

Grūdų kainos

Avižos 400 Lt
Kukurūzai 530 Lt
Kviečiai spelta 900 Lt
Miežiai I kl. 460 Lt
Miežiai II kl. 460 Lt
Pupos 685 Lt
Žirniai 680 Lt
Apklausa

Ar vis dar turite grūdų atsargų ?

tv laidų archyvas
Kontaktai | Reklama
© 2009-2014 visos teisės saugomos.