Gimtoji Žemė
Nominacijos:
Už tai, kad visi kartu Jaunam ir veržliam Už pagalbą žemdirbiams Visur ir visada pirma Kaimo šnekorius
Lietuvos televizija

Živilė ir Gintaras TAMULIAI

Kas jaunus žmones laiko kaime? Daug sunkaus darbo, mažai laiko lieka poilsiu ir pramogoms, tačiau jaunimas imasi ūkininkavimo ir jaučiasi laimingas. Živilė ir Gintaras TAMULIAI ūkininkauja Varėnos rajone Vydeniuose. Ūkis nedidelis – 17 hektarų žemės, tačiau anot Živilės, jei vyras nedirbtų miško darbų, jie pragyventų ir iš tiek. Augina veršelius mėsai, kelias avis, 30 bičių šeimų. Jaunai šeimai visko pakanka – ir darbo, ir pajamų.

Dalintis su draugais:
"Jaunam ir veržliam" nominantai
Živilė ir Gintaras TAMULIAI
Kas jaunus žmones laiko kaime? Daug sunkaus darbo, mažai laiko lieka poilsiu ir pramogoms, tačiau jaunimas imasi ūkininkavimo ir jaučiasi laimingas.
Peržiūrėta: 829
Balsai: 23 Balsuoti
Rasa SKUČIENĖ
Ūkininkė Rasa SKUČIENĖ avietes augina ekologiškai. Ūkyje be 1,5 ha ekologiško avietyno yra 1,5 ha braškynas, dar 30 arų gervuogynas, 3 ha obelų sodo.
Peržiūrėta: 2230
Balsai: 22 Balsuoti
Paulius RADVILA
Paulius RADVILA (Birštono sav. Vaitiškių k.) ūkininkavimo patirtį tėvų ūkyje kaupęs nuo vaikystės, dar būdamas vidurinės mokyklos abiturientas įregistravo savo ūkį ir ėmėsi savarankiškai ūkininkauti.
Peržiūrėta: 3142
Balsai: 31 Balsuoti
Evaldas MASEVIČIUS ir Aurimas JUZĖNAS
Du draugai, dirbę Didžiojoje Britanijoje, santaupas investavo Lietuvoje. Bendrovę „Evaldo daržovės“ įsteigė Evaldas MASEVIČIUS ir Aurimas JUZĖNAS. Jie modernizuoja šiltnamius Šalcininkų rajone Sakalų kaime.
Peržiūrėta: 1915
Balsai: 25 Balsuoti
Audrius BANIONIS
Kauno r. Margininkų k ūkininkas Audrius BANIONIS, ūkininkauti pradėjęs nuo kiaulių auginimo, vėliau įsigijęs simentalių veislės mėsinių galvijų, dėl nestabilių mėsos supirkimo kainų nutarė imtis ir pienininkystės.
Peržiūrėta: 2539
Balsai: 19 Balsuoti
Vilma ir Robertas KOZĖLAI
Vilma ir Robertas KOZĖLAI ūkininkauja Trakų r. Aukštadvario sen. Ubiškių k. Jauna ir darbšti šeima propaguoja ekologinį ūkininkavimą, dirba novatoriškai.
Peržiūrėta: 665
Balsai: 21 Balsuoti
Saulius GALVONAS
Saulius GALVONAS, Ukmergės r. Taujėnų k. Ūkininkas. Vieni ūkininkai gali didžiuotis jau beveik du dešimtmečius siekiančia ūkininkavimo patirtimi, o kiti vos tik prieš metus-kitus ėmėsi šio verslo.
Peržiūrėta: 1480
Balsai: 21 Balsuoti
Kristina ir Mindaugas PETKEVIČIAI
Du sūnus auginantys Kristina ir Mindaugas Petkevičiai iš Paliepio kaimo Rokiškio rajone, grįžę iš Kauno į senelių namus ir žemes, kad būtų arčiau gamtos ir „šaknų“, kuria „savo pasaulį“ ir verslą. Kristina ir Mindaugas įkūrė ekologinį pienininkystės ūkį, ugdo ekologinį sodą.
Peržiūrėta: 732
Balsai: 29 Balsuoti