Apklausa

Ar tikite jog rapsai kainuos 1800 Lt/t

Gimtoji Žemė
Nominacijos:
Už tai, kad visi kartu Jaunam ir veržliam Už pagalbą žemdirbiams Visur ir visada pirma Kaimo šnekorius
Lietuvos televizija

Živilė ir Gintaras TAMULIAI

Kas jaunus žmones laiko kaime? Daug sunkaus darbo, mažai laiko lieka poilsiu ir pramogoms, tačiau jaunimas imasi ūkininkavimo ir jaučiasi laimingas. Živilė ir Gintaras TAMULIAI ūkininkauja Varėnos rajone Vydeniuose. Ūkis nedidelis – 17 hektarų žemės, tačiau anot Živilės, jei vyras nedirbtų miško darbų, jie pragyventų ir iš tiek. Augina veršelius mėsai, kelias avis, 30 bičių šeimų. Jaunai šeimai visko pakanka – ir darbo, ir pajamų.

Dalintis su draugais:
"Jaunam ir veržliam" nominantai
Živilė ir Gintaras TAMULIAI
Kas jaunus žmones laiko kaime? Daug sunkaus darbo, mažai laiko lieka poilsiu ir pramogoms, tačiau jaunimas imasi ūkininkavimo ir jaučiasi laimingas.
Peržiūrėta: 455
Balsai: 20 Balsuoti
Rasa SKUČIENĖ
Ūkininkė Rasa SKUČIENĖ avietes augina ekologiškai. Ūkyje be 1,5 ha ekologiško avietyno yra 1,5 ha braškynas, dar 30 arų gervuogynas, 3 ha obelų sodo.
Peržiūrėta: 1258
Balsai: 22 Balsuoti
Paulius RADVILA
Paulius RADVILA (Birštono sav. Vaitiškių k.) ūkininkavimo patirtį tėvų ūkyje kaupęs nuo vaikystės, dar būdamas vidurinės mokyklos abiturientas įregistravo savo ūkį ir ėmėsi savarankiškai ūkininkauti.
Peržiūrėta: 1330
Balsai: 30 Balsuoti
Evaldas MASEVIČIUS ir Aurimas JUZĖNAS
Du draugai, dirbę Didžiojoje Britanijoje, santaupas investavo Lietuvoje. Bendrovę „Evaldo daržovės“ įsteigė Evaldas MASEVIČIUS ir Aurimas JUZĖNAS. Jie modernizuoja šiltnamius Šalcininkų rajone Sakalų kaime.
Peržiūrėta: 1256
Balsai: 25 Balsuoti
Audrius BANIONIS
Kauno r. Margininkų k ūkininkas Audrius BANIONIS, ūkininkauti pradėjęs nuo kiaulių auginimo, vėliau įsigijęs simentalių veislės mėsinių galvijų, dėl nestabilių mėsos supirkimo kainų nutarė imtis ir pienininkystės.
Peržiūrėta: 1733
Balsai: 19 Balsuoti
Vilma ir Robertas KOZĖLAI
Vilma ir Robertas KOZĖLAI ūkininkauja Trakų r. Aukštadvario sen. Ubiškių k. Jauna ir darbšti šeima propaguoja ekologinį ūkininkavimą, dirba novatoriškai.
Peržiūrėta: 369
Balsai: 20 Balsuoti
Saulius GALVONAS
Saulius GALVONAS, Ukmergės r. Taujėnų k. Ūkininkas. Vieni ūkininkai gali didžiuotis jau beveik du dešimtmečius siekiančia ūkininkavimo patirtimi, o kiti vos tik prieš metus-kitus ėmėsi šio verslo.
Peržiūrėta: 646
Balsai: 20 Balsuoti
Kristina ir Mindaugas PETKEVIČIAI
Du sūnus auginantys Kristina ir Mindaugas Petkevičiai iš Paliepio kaimo Rokiškio rajone, grįžę iš Kauno į senelių namus ir žemes, kad būtų arčiau gamtos ir „šaknų“, kuria „savo pasaulį“ ir verslą. Kristina ir Mindaugas įkūrė ekologinį pienininkystės ūkį, ugdo ekologinį sodą.
Peržiūrėta: 331
Balsai: 29 Balsuoti
< 1 >

Grūdų kainos

Avižos 350 Lt
Kukurūzai 550 Lt
Kviečiai E kl. 590 Lt
Kviečiai I kl. 580 Lt
Kviečiai II kl. 575 Lt
Kviečiai III kl. 565 Lt
Kviečiai IV kl. 520 Lt
Kviečiai spelta 900 Lt
Kvietrugiai 430 Lt
Miežiai I kl. 450 Lt
Miežiai II kl. 450 Lt
Pupos 710 Lt
Rapsas 1070 Lt
Rugiai I kl. 400 Lt
Rugiai II kl. 380 Lt
Žirniai 680 Lt
tv laidų archyvas
Kontaktai | Reklama
© 2009-2014 visos teisės saugomos.